Znamy termin otwarcia centrum handlowo-rozrywkowego w Góraszce!

Po latach oczekiwań i licznych przeszkodach, mieszkańcy Starej Miłosnej, Wesołej i okolic mogą w końcu cieszyć się wiadomością o planowanym otwarciu nowego centrum handlowo-rozrywkowego w Góraszce. Ta olbrzymia inwestycja, której początki sięgają ponad dekady, zbliża się do realizacji.

Harmonogram Budowy

Rozpoczęcie budowy centrum planowane jest na trzeci kwartał 2024 roku, a zakończenie przewidziane jest na 2027 rok. Inwestorem tego wielofunkcyjnego projektu jest firma Nhood Services Poland, powiązana z koncernem Auchan. Projekt architektoniczny został stworzony przez pracownię Sud Architekt Polska, a całkowita powierzchnia handlowo-usługowa wyniesie aż 45 000 metrów kwadratowych.

Co Nas Czeka w Nowym Centrum?

Nowe centrum handlowo-rozrywkowe w Góraszce zaoferuje szeroki wachlarz atrakcji i usług dla mieszkańców regionu. Na terenie dawnego lotniska powstanie kompleks, który połączy zakupy, rozrywkę, gastronomię i rekreację. Co dokładnie znajdziemy w nowym centrum?

  • Park Rozrywki Majaland: Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, oferujące liczne atrakcje inspirowane postaciami z popularnych bajek, takimi jak Pszczółka Maja czy Wiking Wickie.
  • Aquapark: Nowoczesny kompleks wodny z atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych.
  • Kino: Wielosalowe kino, które zapewni mieszkańcom dostęp do najnowszych filmowych hitów.
  • Centrum Fitness: Nowoczesna siłownia i klub fitness dla miłośników aktywnego trybu życia.
  • Retail Park: Kompleks handlowy z szeroką ofertą sklepów, w tym hipermarket, outlet oraz market DIY.
  • Leroy Merlin: Na terenie kompleksu powstanie także wielkopowierzchniowy sklep budowlany Leroy Merlin, oferujący szeroki asortyment artykułów do domu i ogrodu oraz materiałów budowlanych.
  • Strefa Gastronomiczna: Różnorodne restauracje i kawiarnie, w tym restauracje drive-thru, które zadowolą każde podniebienie.
  • Miejsca Rekreacji: Zielone przestrzenie do odpoczynku, place zabaw oraz przestrzeń do organizacji spotkań i wydarzeń lokalnych.

Ekologiczne Rozwiązania

Projekt Góraszka nie tylko ma na celu dostarczenie najwyższej jakości usług handlowych i rozrywkowych, ale również kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój i ekologię. Na terenie centrum znajdą się zielone dachy, systemy retencji wód opadowych oraz liczne nasadzenia drzew i roślinności. Inwestycja uzyskała już międzynarodowy certyfikat BREEAM Communities, potwierdzający jej pozytywny wpływ na środowisko.

Korzyści dla Lokalnej Społeczności

Centrum handlowo-rozrywkowe w Góraszce to nie tylko nowe miejsce zakupów i rozrywki, ale także znaczący impuls dla lokalnej gospodarki. Nowa inwestycja stworzy liczne miejsca pracy oraz przyczyni się do rozwoju infrastruktury w regionie. Dodatkowo, centrum będzie miejscem integracji społecznej, oferując przestrzeń do organizacji lokalnych wydarzeń i spotkań.

Podsumowanie

Otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego w Góraszce planowane jest na 2027 rok. Już teraz inwestycja budzi ogromne zainteresowanie mieszkańców i obiecuje być jednym z najważniejszych punktów na mapie regionu. Śledźcie nasz portal, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat tego ekscytującego projektu!

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.