O nas

Staramilosna.info to adres www, który wrósł w świadomość mieszkańców Starej Miłosny. Jest to jeden z najdłużej istniejących serwisów internetowych, gdzie można znaleźć wszystkie przydatne informacje o zasięgu lokalnym.

Staramilosna.info to strona internetowa z tradycją, tworzona przez mieszkańców – dla mieszkańców. Działamy od 2005 roku, odkąd regularnie publikujemy newsy dotyczące wszelkich istotnych wydarzeń z życia osiedla. Dbamy przy tym o wysoki poziom podawanych wiadomości, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych czytelników. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność informacji, a także na szybkość ich dostarczania naszym użytkownikom.

Staramilosna.info to też nowoczesny portal, który idzie z duchem czasu. W 2009 roku na facebook’u powstał fanpage Staramilosna.info, na którym inspirujemy do dyskutowania na tematy ważne dla społeczności. Dzięki niemu wchodzimy również w interakcję z użytkownikami, którzy chcą brać czynny udział w tym, co się dzieje na osiedlu. W 2012 roku odpowiadając oczekiwaniom czytelników, serwis Staramilosna.info został gruntownie przebudowany i zmodernizowany, aby jeszcze lepiej spełniał swoją informacyjną funkcję.

W końcu Staramiłosna.info to serwis tworzony z pasji i miłości do tego niezwykłego miejsca, jakim jest Stara Miłosna. Tutaj spotykają się ludzie, którym zależy na poznaniu historii swojego osiedla, a także którzy są emocjonalnie z nim związani i chcą się angażować w jego sprawy. To strona internetowa dla ludzi, którzy uznają, że Stara Miłosna to ich dom.