Wsparcie dla Ochotniczych Straży Pożarnych: Głosuj na Projekt Nr 6 w Budżecie Obywatelskim

Ochotnicze Straże Pożarne z Wesołej i Starej Miłosnej apelują o wsparcie w głosowaniu na projekt nr 6 w Warszawskim Budżecie Obywatelskim. Projekt zakłada zakup nowoczesnych samochodów ratowniczo-gaśniczych, które znacząco poprawią bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej aktywnie zachęca mieszkańców do głosowania, podkreślając, że nowe pojazdy pozwolą na szybszą i bardziej efektywną reakcję na zagrożenia, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa całej Warszawy.

Dlaczego warto zagłosować na projekt nr 6? Projekt zakłada zakup i udostępnienie czterech samochodów ratownictwa technicznego jednostkom ochrony przeciwpożarowej. Dzięki nowoczesnym pojazdom strażacy będą mogli jeszcze szybciej i bardziej efektywnie reagować na różne zagrożenia, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa całej Warszawy. Szacunkowy koszt realizacji projektu wynosi 1 600 000,00 zł.

Korzyści płynące z realizacji projektu:

  1. Bezpieczeństwo mieszkańców: Nowoczesne pojazdy ratownicze umożliwią strażakom szybszą reakcję na sytuacje awaryjne, minimalizując straty i chroniąc mienie.
  2. Szybka reakcja na zagrożenia: Specjalistyczny sprzęt w nowych samochodach pozwoli na błyskawiczną reakcję na pożary, powodzie i inne zagrożenia.
  3. Wsparcie lokalnych strażaków: Głosując na ten projekt, wyrażasz solidarność z ochotnikami, którzy poświęcają swój czas i wysiłek dla dobra całej społeczności.
  4. Edukacja i prewencja: Projekt ma również wartość edukacyjną. Nowe pojazdy będą wykorzystywane podczas wizytacji w szkołach, miejskich centrach kultury oraz na piknikach miejskich, podnosząc świadomość na temat bezpieczeństwa.

Jak zagłosować?

  1. Wejdź na stronę warszawskiego Budżetu Obywatelskiego.
  2. Wybierz projekt nr 6.
  3. Oddaj swój głos i poczuj, że naprawdę możesz zmieniać swoje otoczenie!

Ważne: Głosowanie trwa tylko do 30 czerwca, więc zostało niewiele czasu, aby oddać swój głos i wesprzeć lokalne straże pożarne. Rok temu do realizacji bardzo podobnego projektu strażakom zabrakło zaledwie 1000 głosów, co pokazuje, jak ważne jest zaangażowanie każdego mieszkańca.

Podczas ostatniej sesji Rady Dzielnicy Wesoła, Prezes OSP Wesoła, Marek Przybysz, oraz przedstawiciele OSP Stara Miłosna podkreślili znaczenie nowoczesnego sprzętu dla skutecznego działania straży pożarnej. „Naszym celem jest, aby do pożarów po prostu nie dochodziło“ – zaznaczył Przybysz, zwracając uwagę na edukacyjną rolę straży.

Burmistrz Marian Mahor oraz radni wyrazili swoje wsparcie dla projektu, podkreślając, że bezpieczeństwo mieszkańców jest priorytetem. „Dzięki Waszej obecności czujemy się bezpieczniejsi“ – powiedział burmistrz.

Każdy głos ma znaczenie, dlatego strażacy apelują do wszystkich mieszkańców Warszawy o udział w głosowaniu. „Pamiętajcie, że każdy głos się liczy! Głosować mogą nawet najmłodsi“ – przypominają strażacy.

Razem możemy sprawić, że Warszawa będzie jeszcze bezpieczniejsza. Głosujmy na projekt nr 6 i wspierajmy naszych lokalnych bohaterów!

Więcej informacji i możliwość oddania głosu: Warszawski Budżet Obywatelski

Artykuł o tegorocznym budżecie obywatelskim dla dzielnicy Wesoła: Czas na Twój głos: Budżet Obywatelski 2025 w Dzielnicy Wesoła

Nasz serwis jest całkowicie darmowy i utrzymuje się dzięki prywatnym środkom. Tworzymy go z pasją i zaangażowaniem, podchodząc do sprawy profesjonalnie.

Twoje wsparcie jest dla nas niezwykle ważne! Dodaj naszą stronę do ulubionych i zaglądaj codziennie, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami. Każda Twoja wizyta to znak, że to, co robimy, ma sens i motywuje nas do dalszej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obserwuj nas na Facebooku oraz na Google News.

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.