Tunel w Sulejówku ponownie przejezdny!

Dzięki intensywnej pracy i współpracy lokalnych władz i firm budowlanych, w krótkim czasie po nieoczekiwanym uszkodzeniu tunel w Sulejówku został ponownie otwarty dla ruchu.
źródło: Miasto Sulejówek

Niemożliwe znów staje się możliwe w Sulejówku. Właśnie odpalamy tunel po ekspresowym remoncie. To, co powinno nam zająć praktycznie pół roku, udało nam się zrobić w sześć dni.

Ogłosił z dumą Remigiusz Górniak, wiceburmistrz Sulejówka, podczas pierwszego przejazdu po naprawie. Jego słowa odzwierciedlają ogrom pracy i determinacji zaangażowanych stron: PKP PLK, Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich (MZDW) oraz firmy Intop, które wspólnie dokonały tego, co wydawało się niemożliwe.

Dzięki zdecydowanym działaniom i wyjątkowej koordynacji pomiędzy różnymi organami zarządzającymi oraz wykonawcą, możliwe było nie tylko szybkie usunięcie uszkodzeń, ale również zapewnienie, że naprawy te są trwałe i nie będą miały negatywnego wpływu na bezpieczeństwo użytkowników tunelu. Wiceburmistrz Górniak podkreślił znaczenie współpracy i zaangażowania każdej z zaangażowanych stron, co miało kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tak szybkiego rezultatu.

Chociaż tunel został szybko przywrócony do użytku, to obecne rozwiązania są tylko tymczasowe. Tymczasowe rozwiązania pozwolą na utrzymanie przejezdności, a docelowe prace konstrukcyjne zostaną przeprowadzone, gdy drugi tunel będzie gotowy do użytku. Dalsze prace mają na celu zapewnienie długotrwałej stabilności i bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi szczegółami naprawy i planami na przyszłość w naszych poprzednich artykułach: Ekspresowa naprawa uszkodzonego tunelu w Sulejówku oraz Duże utrudnienia w Sulejówku po uszkodzeniu nowego tunelu.

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.