Zamknięcie Mobilnych Punktów Zbierania Elektrośmieci

Wszystkie Mobilne Punkty Zbierania Elektrośmieci ElektroEko będą nieczynne w sobotę, 4 maja 2024 roku. Mieszkańcy mogą jednak nadal korzystać z całodobowego punktu przyjmowania małych elektroodpadów.

Mieszkańcy Warszawy planujący oddać elektroodpady w najbliższą sobotę, 4 maja 2024 roku, powinni zwrócić uwagę na ważne zmiany w dostępności Mobilnych Punktów Zbierania Elektrośmieci ElektroEko. Z przyczyn organizacyjnych, wszystkie mobilne punkty zbierania będą nieczynne tego dnia.

Dla wszystkich, którzy chcieliby pozbyć się mniejszych elektroodpadów, takich jak żarówki, ładowarki, smartfony czy baterie, dostępny pozostaje całodobowy Miejski Punkt Elektroodpadów. Punkt ten znajduje się na parkingu przed lokalnym urzędem i jest otwarty 7 dni w tygodniu, umożliwiając mieszkańcom wygodne i odpowiedzialne pozbywanie się elektrośmieci bez względu na porę dnia.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z dostępnych rozwiązań i przypominamy o znaczeniu odpowiedzialnego recyklingu elektroodpadów, mającego kluczowe znaczenie dla ochrony środowiska i zasobów naturalnych. Planujcie z góry, aby uniknąć niedogodności związanych z tymczasowym zamknięciem mobilnych punktów zbierania.

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.