Wesoła z Brązowym Medalem w Plebiscycie „Warszawiaki 2023”!

Dzielnica Wesoła świętuje sukces, zdobywając III miejsce w prestiżowym plebiscycie „Warszawiaki 2023”. To wspaniały wynik, który potwierdza urok i wyjątkowość naszej dzielnicy wśród warszawskich społeczności.

Mieszkańcy Warszawy mieli okazję wybrać to, co w ich mieście najlepsze, w ramach ósmej edycji plebiscytu „Warszawiaki“. Wśród wielu kategorii, od kawiarni po inicjatywy społeczne, jedną z najbardziej oczekiwanych była kategoria „Dzielnica“, w której to mieszkańcy decydowali, która część stolicy zasługuje na szczególne wyróżnienie. Z ogromną radością informujemy, że dzielnica Wesoła została wyróżniona III miejscem, ustępując jedynie dzielnicom Wawer i Bemowo, które zajęły odpowiednio II i I miejsce.

Plebiscyt „Warszawiaki“ jest inicjatywą, której celem jest promowanie i docenianie wyjątkowości Warszawy oraz jej mieszkańców. Pod patronatem prezydenta miasta stołecznego Warszawy, plebiscyt ten gromadzi propozycje i głosy mieszkańców, którzy przez swój udział mają realny wpływ na wyniki. Ta inicjatywa jest nie tylko sposobem na uhonorowanie najlepszych, ale także na budowanie poczucia wspólnoty i dumy z naszego miasta.

W tegorocznej, ósmej już edycji, plebiscyt zyskał nową kategorię - „Warszawa w sieci“, podkreślającą znaczenie internetowych twórców w promowaniu wiedzy o stolicy. Jest to dowód na dynamiczny rozwój plebiscytu i dostosowywanie się do zmieniającego się świata mediów.

Sukces Wesołej w kategorii „Dzielnica“ jest wynikiem zaangażowania i głosów jej mieszkańców. To oni swoimi nominacjami i wyborami wyrazili uznanie dla uroku, społeczności i inicjatyw, które nas wyróżniają. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na nasz obszar swoje głosy. To dzięki Wam możemy cieszyć się tym wspaniałym osiągnięciem.

Zachęcamy do dalszego udziału w inicjatywach lokalnych i miejskich, ponieważ każdy głos ma znaczenie. Wspólnie tworzymy wizerunek naszej dzielnicy i miasta. Gratulacje dla mieszkańców Wawer i Bemowo za zajęcie dwóch pierwszych miejsc oraz dla wszystkich dzielnic, które wzięły udział w plebiscycie. Razem tworzymy wyjątkową mozaikę, jaką jest Warszawa.

Niech ten sukces będzie inspiracją do dalszych działań na rzecz naszej dzielnicy i całej Warszawy. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

Śledźcie naszą stronę i profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z kolejnymi wydarzeniami i inicjatywami w Wesołej oraz w całej stolicy. Razem możemy więcej!

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.