Wernisaż „Portret z Pasją” w Ośrodku „Zielona”

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

19 marca 2024

Organizator:
Ośrodek Działań Twórczych „Zielona”, ul. Wilanowska 3, Warszawa
Odkryj talent lokalnych artystów na wernisażu „Portret z Pasją”, prezentującym dzieła Pracowni Portretu ODT „Zielona” w Warszawie.

Mieszkańcy Warszawskiej dzielnicy Wesoła oraz okolicy mają okazję doświadczyć kreatywności swoich sąsiadów podczas wernisażu wystawy „Portret z Pasją“. Wystawa ta prezentuje prace uczestników Pracowni Portretu działającej w Ośrodku Działań Twórczych „Zielona“. Inicjatywa Miejsca Aktywności Lokalnej skupia pasjonatów rysunku, dla których Pracownia Portretu stała się miejscem rozwoju i wymiany doświadczeń artystycznych. Wszystko to za sprawą Macieja „Maca“ Mackiewicza, lokalnego wolontariusza i artysty, który od czterech lat owocnie prowadzi zajęcia.

Wystawa „Portret z Pasją“ to unikalna okazja nie tylko do podziwiania portretowych dokonań uczniów Pracowni, ale także nieodłączny element społecznościowej dynamiki Ośrodka. Twórcze dzieła, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia, będą dostępne dla odwiedzających od 9 kwietnia do 10 maja, w godzinach otwarcia ośrodka „Zielona“. To wydarzenie artystyczne stanowi idealną okazję do wsparcia lokalnych artystów oraz odkrycia piękna portretu wyrażonego przez pasje mieszkańców.

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.