Warsztaty dla najmłodszych: Pogodne Rysowanki

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

31 marca 2024

Organizator:
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa
Zapraszamy dzieci 6-12 lat na twórcze warsztaty plastyczne „Zwierzaki i potwory”. Wystawa towarzysząca, zapisy już ruszyły!

Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna“ serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców Wesołej na wyjątkowe warsztaty rysunkowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Spotkanie „Zwierzaki i potwory“ z cyklu Pogodne Rysowanki stanie się okazją do rozwijania aktywności plastycznej i wyobraźni u dzieci. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję stworzyć portrety zwierząt oraz z różnych elementów zaaranżować własne, niepowtarzalne potwory.

Wydarzenie odbywa się w ramach wystawy „Bestiariusz“ autorstwa Klaudii Karpińskiej i Patrycji Gos, co dodatkowo wzbogaci doświadczenie i inspiracje młodych artystów.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Swoje udział możecie zarezerwować dzwoniąc pod numer: 22 100 58 59, począwszy od 2 kwietnia.

Nie przegapcie okazji, aby Wasze dzieci mogły rozwinąć swoje artystyczne zainteresowania w miłej i kreatywnej atmosferze Ośrodka Działań Twórczych „Pogodna“!

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.