Poznajemy Perły Mazowsza - bezpłatne wycieczki dla seniorów

Dzielnica Wesoła m.st. Warszawy przy współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego organizuje bezpłatny cykl wycieczek dla seniorów pod nazwą: "Poznajemy Perły Mazowsza".

Planowane terminy wycieczek to:

  • 14.09.2023 r. – Płock
  • 19.09.2023 r. – Pułtusk
  • 21.09.2023 r. – Ciechanów
  • 28.09.2023 r. – Liw-Węgrów-Siedlce-Mościbrody
  • 05.10.2023 r. – Sierpc

Punkt zbiórki uczestników znajduje się na parkingu przed Urzędem Dzielnicy Wesoła (ul. 1 Praskiego Pułku 33).

W ofercie wycieczek zawarte są m.in.: opieka doświadczonego pilota, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, transport autokarem oraz ubezpieczenie NNW. Ponadto uczestnicy będą objęci wsparciem Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Pomocowego.

Chociaż w programie wycieczek nie uwzględniono kosztów wyżywienia, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z przerwy na obiad w cenie 40 zł. Osoby, które preferują własny prowiant, mogą oczywiście zaopatrzyć się w niego indywidualnie.

Osoby zainteresowane udziałem w wycieczkach proszone są o kontakt z Panią Moniką Aleksandrowicz z Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła pod numerem telefonu: 22 773 44 12 wew. 104 lub 785 501 605. Należy podkreślić, że liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest ukończony 60 rok życia.

Prosimy o uwzględnienie, że program wycieczek może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe czy bezpieczeństwo uczestników.

Za realizację zadania odpowiada Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu. W razie pytań dotyczących wycieczek, prosimy o kontakt: 22 810 00 02 lub e-mail: turystyka@potris.pl.

Projekt “Poznajemy Perły Mazowsza” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, co świadczy o jego znaczeniu dla promocji kultury i dziedzictwa naszego regionu.

Zachęcamy do skorzystania z tej wspaniałej okazji i odkrywania razem z nami piękna Mazowsza!

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.