Otwarcie sezonu na tężnie w Wesołej – Relaks jak nad morzem w zasięgu ręki

Majówka w Wesołej zapowiada się wyjątkowo odprężająco! Już 1 maja startuje nowy sezon w wesołowskich tężniach solankowych, które oferują mieszkańcom nie tylko relaks, ale i naturalną terapię zdrowotną.

Wiosna to idealny czas na aktywności na świeżym powietrzu i dbanie o zdrowie. Dlatego też Urząd Dzielnicy Wesoła ma świetną wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy styl życia i chcą odpocząć w naturalnym, zdrowotnym mikroklimacie. Z początkiem maja, od 1 dnia miesiąca, rusza nowy sezon w lokalnych tężniach solankowych, które już od kilku lat cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców.

Tężnie będą czynne codziennie od 8:00 do 20:00, co daje doskonałą okazję, aby w wygodnych godzinach skorzystać z ich dobrodziejstw. Miejsca te, dzięki swojej unikalnej budowie i zastosowaniu solanki, tworzą mikroklimat zbliżony do nadmorskiego, co korzystnie wpływa na górne drogi oddechowe, układ odpornościowy i stanowi doskonałą formę relaksu.

Lokalizacje tężni w Wesołej:

  • Tężnia “Miłosna” znajduje się przy ul. Fabrycznej, w sąsiedztwie stacji uzdatniania wody. Jest to wolnostojąca, zadaszona konstrukcja o wymiarach 6,3 m x 1,4 m x 3,65 m, wykonana z drewna świerkowego z wypełnieniem tarniną.
  • Tężnia “Wesoła” usytuowana przy ul. Armii Krajowej 32 na terenie TKKF Wesoła, ma wymiary 3,0 m x 1,0 m x 3,55 m. Jej design nawiązuje do historycznej architektury stacji kolejowej Wesoła, co dodaje miejscu nie tylko funkcjonalności, ale i uroku.

Otwarcie tężni to doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują spędzić majówkę w mieście, a także dla tych, którzy pragną na co dzień korzystać z naturalnych metod poprawy dobrego samopoczucia. Tężnie są ogólnodostępne i otwarte od wiosny do jesieni, co sprawia, że każdy może znaleźć chwilę, aby skorzystać z ich zdrowotnych właściwości.

Zapraszamy mieszkańców Wesołej oraz gości z innych dzielnic do odwiedzenia naszych tężni – to doskonały sposób na relaks i zdrowie, dostępny tuż pod ręką. Zacznij majówkę od głębokiego oddechu nad solankowym aerozolem i poczuj się, jakbyś był nad morzem!

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.