KS Wesoła wysoko przegrywa z Orłem Parysów 2:7

W sobotnie popołudnie, 12 października, na stadionie w Parysowie, drużyna KS Wesoła zmierzyła się z Orłem Parysów w meczu 8. kolejki warszawskiej Klasy A. Mecz zakończył się wysoką porażką zespołu z Wesołej 2:7, co zdecydowanie nie zadowoliło kibiców gości.
Zdjęcie do artykułu KS Wesoła wysoko przegrywa z Orłem Parysów 2:7 Fot. KS Wesoła

Pierwsza połowa: dominacja Orła Parysów

Spotkanie rozpoczęło się od mocnej gry gospodarzy. Już w 21. minucie Mateusz Belkiewicz zdobył pierwszą bramkę dla Orła, a zaledwie kilka minut później, w 24. minucie, wynik podwyższył Dominik Jarek. KS Wesoła nie zdołał nawiązać równorzędnej walki, a Orzeł Parysów kontynuował ofensywę. Jarek zdobył swoją drugą bramkę w 41. minucie, a tuż przed końcem pierwszej połowy, w doliczonym czasie gry (45’ +1’), skompletował hat-tricka. Na przerwę KS Wesoła schodził przegrywając 0:4.

Druga połowa: próby odrabiania strat

Po przerwie KS Wesoła starał się wrócić do gry. W 54. minucie Rafał Sosnowski, kapitan drużyny, zdobył bramkę na 1:4. Goście poczuli nadzieję, jednak Orzeł Parysów szybko odpowiedział. W 66. minucie Daniel Matwiejczyk zmniejszył jeszcze różnicę na 2:4, ale gospodarze ponownie przejęli kontrolę nad meczem.

W 72. minucie Piotr Kuciński zdobył kolejną bramkę dla Orła, a dwie minuty później, Adrian Szczepek podwyższył prowadzenie na 6:2. Mateusz Belkiewicz ustalił wynik meczu w 81. minucie, zdobywając siódmą bramkę dla gospodarzy.

Kartki i zmiany

Mecz obfitował również w kartki. W zespole KS Wesoła żółtymi kartkami zostali ukarani Patryk Jach (29’), Michał Kucharczyk (40’), Rafał Sosnowski (68’) oraz Daniel Matwiejczyk (72’). W drużynie Orła Parysów jedyną kartkę otrzymał Bartłomiej Piętka w 65. minucie.

Trener KS Wesoła, Daniel Matwiejczyk, dokonał kilku zmian w drugiej połowie, próbując wprowadzić świeżość do gry, jednak zmiany nie przyniosły oczekiwanego efektu. Gospodarze pewnie dowieźli wysokie zwycięstwo do końca.

Podsumowanie

Mimo walki i kilku bramek w drugiej połowie, KS Wesoła nie zdołał nawiązać równorzędnej walki z drużyną Orła Parysów, która dominowała przez większość meczu. Wynik 2:7 to trudny cios dla Wesołej, która będzie musiała szybko zregenerować siły przed kolejnym spotkaniem.

Pomimo trudnej porażki w meczu z Orłem Parysów, drużyna KS Wesoła nie poddaje się i szykuje do kolejnego starcia. Już w najbliższą sobotę, 19 października, na własnym boisku zmierzy się z rezerwami KS Drukarz Warszawa. To świetna okazja na przełamanie złej passy i powrót na zwycięską ścieżkę. Klub przygotował również konkurs dla kibiców, w którym można wygrać klubowe gadżety. Szczegóły oraz zapowiedź meczu znajdziesz tutaj.

Nasz serwis jest całkowicie darmowy i utrzymuje się dzięki prywatnym środkom. Tworzymy go z pasją i zaangażowaniem, podchodząc do sprawy profesjonalnie.

Twoje wsparcie jest dla nas niezwykle ważne! Dodaj naszą stronę do ulubionych i zaglądaj codziennie, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami. Każda Twoja wizyta to znak, że to, co robimy, ma sens i motywuje nas do dalszej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obserwuj nas na Facebooku oraz na Google News.