III nadzwyczajna Sesja Rady Dzielnicy Wesoła

14 maja 2024 roku odbędzie się III Nadzwyczajna Sesja Rady Dzielnicy Wesoła. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00. Głównym celem sesji jest wybór przewodniczących oraz ich zastępców do stałych komisji Rady Dzielnicy.
źródło: Urząd Dzielnicy Wesoła

Podczas ostatniej sesji Rady uchwalono składy komisji, jednak bez wybranych przewodniczących i ich zastępców praca komisji nie może zostać efektywnie rozpoczęta. W odpowiedzi na wniosek radnych zdecydowano o zorganizowaniu nadzwyczajnej sesji, aby jak najszybciej umożliwić komisjom rozpoczęcie działalności.

Mamy tu propozycję, aby ta nadzwyczajna sesja odbyła się jak najszybciej, tak aby komisje mogły ruszyć z pracą, bo bez przewodniczących jest to niemożliwe.

- mówiła podczas ogłoszenia Ewa Tucholska - przewodnicząca Rady Dzielnicy Wesoła.

Porządek obrad sesji przedstawia się następująco:

  • Otwarcie sesji.
  • Przedstawienie porządku obrad.
  • Projekt uchwały dotyczący wyboru przewodniczących i zastępców dla Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska.
  • Dalsze punkty obejmują wybory do komisji Budżetu i Planowania Przestrzennego, Infrastruktury, Kultury i Sportu, Oświaty i Wychowania, oraz Zdrowia i Spraw Społecznych.
  • Zakończenie sesji.

Nasz serwis jest całkowicie darmowy i utrzymuje się dzięki prywatnym środkom. Tworzymy go z pasją i zaangażowaniem, podchodząc do sprawy profesjonalnie.

Twoje wsparcie jest dla nas niezwykle ważne! Dodaj naszą stronę do ulubionych i zaglądaj codziennie, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami. Każda Twoja wizyta to znak, że to, co robimy, ma sens i motywuje nas do dalszej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obserwuj nas na Facebooku oraz na Google News.

Podziel się

Komentarze (1)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.