Bezpłana wypożyczalnia płyt CD, MP3, DVD i książek poświęconych wierze, duchowości i relacjom

Bezpłatna wypożyczalnia płyt CD, MP3, DVD i książek poświęconych pogłębianiu życia duchowego i więzi z Bogiem, bardziej świadomemu przeżywaniu wiary oraz poprawie relacji z bliskimi zaprasza WSZYSTKICH zainteresowanych w KAŻDĄ niedzielę w godzinach 10.15-11.00 i 11.45-12.30 oraz w pierwsze środy miesiąca w godzinach 17.45-18.45

Wypożyczalnia działa przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i mieści się w kiosku przed drewnianym kościołem przy ul. Borkowskiej 1 w Warszawie-Starej Miłośnie . Możliwe jest również wypożyczenie płyt lub książek w innym terminie-prosimy wtedy o kontakt pod adresem radoscwiary@gmail.com.

Zbiory wypożyczalni od czasu jej otwarcia w listopadzie 2011 znacznie się powiększyły. Dziś dzięki hojności darczyńców, którym tą drogą bardzo dziękujemy, mamy 230 kompletów płyt CD i MP3 dających w sumie 493 płyty. Wypożyczamy również 250 książek oraz 24 filmy. Lista pozycji dostępna jest na stronie http://parafiastaramilosna.pl/wypozyczalnia/ Wśród płyt oprócz kazań św. Jana Pawła II i audiobooków jest też mnóstwo bardzo ciekawych konferencji z różnych ośrodków rekolekcyjnych (które nie są dostępne w internecie). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z wypożyczalni !

Ewa Stolarz

(autor plakatu-“Odnowa”)

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.