Wygraj 90-dniowy bilet na komunikację miejską!

Ruszył konkurs “3x3 jeździsz za free” organizowany przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Zrób zdjęcia trzech zielonych miejsc w Warszawie i wygraj 90-dniowy bilet na Warszawski Transport Publiczny! Pierwszym zadaniem jest zrobienie zdjęcia Bagna Jacka w Wesołej.

Warszawa to zielone miasto pełne pięknych miejsc, do których można dotrzeć komunikacją miejską. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 50 biletów 90-dniowych na przejazdy Warszawskim Transportem Publicznym. Aby wziąć udział, wystarczy podjąć fotograficzne wyzwanie “3x3 jeździsz za free”.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zadanie na pierwszy tydzień: Bagno Jacka

W terminie od 3 do 9 czerwca 2024 roku wykonaj zdjęcie Bagna Jacka, które znajduje się w Wesołej. Jest to pierwszy punkt na Zielonej Mapie Warszawy wybrany w ramach konkursu.

  1. Kolejne zadania

Nowe zadania będą ogłaszane w każdy poniedziałek na stronie www.wtp.waw.pl oraz na profilu Facebook WTP. Łącznie trzeba wykonać trzy zdjęcia w różnych punktach z Zielonej Mapy Warszawy.

  1. Przesłanie zdjęć

Zdjęcia należy przesłać drogą mailową na adres promocja@ztm.waw.pl w wyznaczonym terminie. Każde zadanie ma tydzień na wykonanie i przesłanie zdjęć.

Warunki uczestnictwa

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, które są autorami przesyłanych zdjęć. Uczestnicy muszą wykonać wszystkie trzy zadania konkursowe, aby mieć szansę na wygraną. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową do końca czerwca 2024 roku, a wyniki zostaną ogłoszone na profilu Facebook WTP.

Co można wygrać?

Nagrodą są 90-dniowe bilety na Warszawski Transport Publiczny, które umożliwiają nieograniczoną liczbę przejazdów wszystkimi liniami dziennymi i nocnymi. Jest to doskonała okazja, aby przez trzy miesiące podróżować po Warszawie bez żadnych kosztów.

Nie zwlekaj, chwyć aparat, odwiedź zielone miejsca Warszawy i daj sobie szansę na wygraną! Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu znajdziesz na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.