Wielka Gra – Poszukiwania Wesołowskich Kamieni

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

31 marca 2024

Organizator:
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa
Klub Młodzieżowego Wolontariatu zaprasza 13 kwietnia na drugą edycję łowów na kolorowe kamienie w Wesołej z nagrodami i zabawą!

Wiosenna sobota w Wesołej odsłoni tajemnice ukrytych artystycznych skarbów. Organizowana przez Klub Młodzieżowego Wolontariatu „Kulturka“ II edycja poszukiwań wesołowskich kamieni przyciągnie tłumy amatorów malowanych kamyczków. Event, inspirowany projektem „Kamienie Warszawa“, zachwyci zarówno młodych poszukiwaczy, jak i dorosłych miłośników plenerowych zgadywanek.

Kamienie, pomalowane w kreatywne wzory i oznaczone hasztagiem #kamykiwesola, czekać będą na odkrywców w przestrzeni wokół Ośrodka Działań Twórczych „Pogodna“. Nieprzewidywalne lokalizacje: od zakamarków przy budynku po otoczenie leśne, wymagają nie tylko spostrzegawczości, ale również przygód.

Odnalezienie kamienia to nie wszystko – dzielenie się radością znaleziska na mediach społecznościowych i odwiedzenie stanowiska organizatorów przynosi słodkie wynagrodzenie. Dodatkowo, w ziarnie przedsięwzięcia kryje się możliwość stworzenia własnego malunku na kamyku, który potem może ponownie trafić w świat i radować innych. Event zapowiada się jako kontynuacja—po tym dniu, kamienie będą nadal podróżować, tworząc ciągłą niespodziankę dla przechodniów.

Spektakularne wyniki pierwszej edycji można doświadczyć przeglądając galerię poprzednich poszukiwań, a potencjalne miejsca ukrycia nowych kamieni zdradza dostępna mapka. Wesoła czeka – pokażemy co potrafimy w zakresie zespołowych wyzwań i lokalnej kreatywności!

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.