Warsztaty choreoterapeutyczne: „Zatańczmy się - w kręgu!”

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

31 marca 2024

Organizator:
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa
Odkryj radość tańca w kręgu! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty choreoterapeutyczne dla kobiet 12 kwietnia w Ośrodku „Zielona”.

Zbliżają się warsztaty choreoterapeutyczne „Zatańczmy się - w kręgu!“, dedykowane wszystkim kobietom, które pragną odkryć magię wspólnego tańca. Niezależnie od doświadczenia, to doskonała okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków, nawiązać nowe znajomości i zafundować sobie chwilę relaksu w przyjemnej atmosferze.

12 kwietnia w godzinach 19:15 do 20:45, uczestniczki będą miały możliwość pod okiem wolontariuszki Justyny Szymczyk, przeżyć niezapomniane chwile i zaznać terapeutycznej mocy tańca. Warsztaty odbędą się w Ośrodku Działań Twórczych „Zielona“, ul. Wilanowska 3, Warszawa, gdzie spotykają się entuzjaści twórczego spędzania wolnego czasu.

Tańce w kręgu, czerpiąc z bogatej tradycji ludowych i etnicznych motywów, składają się z prostych kroków, dostępnych dla każdej uczestniczki, bez względu na wiek czy poziom umiejętności. Wymagana jest tylko otwartość i gotowość do dzielenia się radością ruchu.

To wydarzenie to część inicjatywy MAL (Miejsc Aktywności Lokalnej), która promuje zaangażowanie w życie społeczności lokalnej i zapewnia przestrzeń do organizacji darmowych zajęć i spotkań.

Nie przegap okazji do bycia częścią wyjątkowego wydarzenia, które łączy i inspiruje. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 22 506 51 57. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto zarezerwować miejsce jak najszybciej.

Szukasz więcej informacji? Wejdź na stronę internetową i dowiedz się więcej o MAL i innych dostępnych aktywnościach.

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.