Spotkajmy się i twórzmy! Warsztaty rękodzieła w MAL

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

29 kwietnia 2024

Organizator:
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa
Seria spotkań rękodzielniczych 'Wszystko w Twoich rękach' zaprasza na kreatywne warsztaty w Ośrodku Kultury Wesoła. Odkryj swoje umiejętności i ucz się od lokalnych pasjonatów.

Mieszkańcy Wesołej! Miłośnicy rękodzieła i wszyscy z zapałem do nauki nowych umiejętności - zaznaczcie w swoich kalendarzach ważne daty! Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy staje się areną dla kreatywnego wydarzenia pt. ‘Wszystko w Twoich rękach’. Organizowane spotkania rękodzielnicze są okazją, by w przyjaznej atmosferze rozwijać swoje hobby, wymieniać się doświadczeniami oraz spędzać czas twórczo w gronie sąsiadów.

Inicjatorką i prowadzącą warsztaty jest Katarzyna Badziak, znana w lokalnym środowisku aktywistka i miłośniczka sztuki użytkowej. Cykl spotkań to przede wszystkim czas na realizację własnych projektów, ale też na zgłębianie tajników rękodzieła w towarzystwie innych entuzjastów. Każdy uczestnik może przynieść ze sobą zaczęte prace, ale również otwarty umysł na nowe wzory i pomysły.

Spotkania mają miejsce w przestrzeniach Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL), które otwiera swoje progi dla inicjatyw lokalnej społeczności. MAL to więcej niż dom kultury czy biblioteka - to społeczne centrum, które żyje po to, by wspierać mieszkańców w ich pasjach i przedsięwzięciach. Jest to przestrzeń, która zachęca do integracji, nauki, ale przede wszystkim do aktywnego spędzania czasu.

Więcej informacji na temat warsztatów, jak również szczegółowy opis działalności MAL znajdziecie, odwiedzając stronę Ośrodka Kultury Wesoła.

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.