Muzyka i literatura pod drzewami - drugie spotkanie dla młodych czytelników i ich rodziców

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

14 maja 2024

Organizator:
Tężnia Miła, ul. Fabryczna, Stara Miłosna
Kolejna niedziela, 19 maja 2024 roku, to czas na drugie spotkanie z serii "Czytanki pod drzewami" w Starej Miłośnej. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję nie tylko posłuchać fascynujących opowieści, ale również wziąć udział w koncercie, tworząc niepowtarzalną atmosferę muzyki i literatury na świeżym powietrzu.

“Czytanki pod drzewami” kontynuują swoją misję inspirowania najmłodszych miłośników książek. Po entuzjastycznym przyjęciu pierwszego spotkania, organizatorzy zapraszają na kolejne, które odbędzie się przy Tężni Miłej na ulicy Fabrycznej, rozpoczynając o godzinie 11:00.

Katarzyna Badziak, dyrygentka naszej lokalnej Orkiestry dla Drzew, zapewni muzyczne tło, które będzie idealnie komponować się z naturalnym otoczeniem. W programie wydarzenia znalazł się również specjalny gość, Bartosz Chmielewski z grupy Muzyka Końca Lata, który wraz z uczestnikami stworzy wyjątkowe muzyczne doznania. Organizatorzy zachęcają, aby dzieci przyniosły ze sobą domowe instrumenty typu “przeszkadzajki” - puszki wypełnione grochem, ryżem, cymbałki, grzechotki, czy tamburyny, co pozwoli na aktywne uczestnictwo w koncercie.

Spotkanie “Czytanki pod drzewami” to doskonała okazja, by dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania literackie i muzyczne w inspirującym otoczeniu natury. Zapraszamy wszystkie rodziny z Starej Miłośnej i okolic do spędzenia twórczej niedzieli w gronie miłośników książek i muzyki. Nie zapomnijcie o przyniesieniu własnych instrumentów!

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.