KS Wesoła powalczy na wyjeździe z KS Drukarz

W sobotę, 1 czerwca, drużyna KS Wesoła Warszawa zmierzy się na wyjeździe z KS Drukarz II Warszawa. Mecz, który odbędzie się na boisku przy Alei Zielenieckiej 2 na warszawskiej Pradze-Południe, rozpocznie się o godzinie 15:00. Spotkanie to będzie 24. kolejką rozgrywek w ramach Warszawskiej Klasy A Grupa 2, sezonu 2023/2024.

Po serii udanych występów, KS Wesoła zdołała poprawić swoją pozycję w tabeli, obecnie zajmując 8. miejsce. Ostatnie zwycięstwa nad AP Eskadra (3:1, bramki: 2x Czechowski, Kucharczyk) oraz AP Brychczy (5:1, bramki: Czechowski, Skowroński, Jach, 2x Sioch) pozwoliły drużynie odbić się od dna tabeli. Mimo to, sytuacja w dolnej części tabeli wciąż jest napięta z powodu małych różnic punktowych. Nie jest jeszcze jasne, ile drużyn spadnie do B klasy, co zależy od wyników awansów i spadków w wyższych ligach.

Najbliższe spotkanie z KS Drukarz, który zajmuje 11. miejsce w tabeli, stanowi doskonałą okazję dla KS Wesoła, by zwiększyć przewagę nad rywalami. Do końca rozgrywek pozostały zaledwie trzy kolejki, co sprawia, że każdy punkt jest na wagę złota.

Mieszkańców Starej Miłosnej i Wesołej zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! Tworzymy historię razem – do zobaczenia na boisku!

Jak oceniasz szanse KS Wesoła w meczu z KS Drukarz II Warszawa?

Wygramy bez problemu! 40% (2 głosy)
Będzie trudno, ale damy radę 40% (2 głosy)
Mecz będzie zacięty do końca 20% (1 głos)
Przeciwnik jest mocny 0% (0 głosów)
Obawiam się porażki 0% (0 głosów)
Wszystkich głosów: 5
Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.