Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego!

Drodzy Darczyńcy SP 353 z drużyny „Szlachetna Paczka”! Ósma edycja tej akcji już za nami. W tym roku pomogliśmy 23 rodzinom. Przygotowaliśmy 386 świątecznych paczek. Wśród prezentów znalazły się kuchenki mikrofalowe, komputery, pralka, odkurzacz, żelazko, dywany, stół, rowery, wózek dziecięcy, zastawa kuchenna, voucher do marketu budowlanego, wersalka oraz tona węgla. W jednej z klas zebrano również pokaźną kwotę pieniędzy na zakup mebli kuchennych dla rodziny, która straciła swój dobytek w pożarze.

Zdając relację z tegorocznej akcji, w którą zaangażowaliśmy się już kolejny raz, powinnam bezustannie i gorąco Wam wszystkim dziękować, co zamierzam niniejszym uczynić.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie i z ogromnym sercem włączyli się w realizacje tego projektu. Dziękuję za empatię, wrażliwość i chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękuję za podjęcie wysiłku finansowego, uwrażliwianie własnych pociech na krzywdę innych oraz solidarne działanie, które jest ogromną wartością.

Ciepło dziękuję Dyrekcji szkoły, wychowawcom klas oraz personelowi szkoły. Wspólnie podjęliśmy wyzwanie i z ogromnym sukcesem udało nam się je zrealizować. Dziękuję Wam za życzliwość i wsparcie. Bez Was sama nie dałabym rady!

Dziękuję także tym, którzy nie są związani z nasza szkołą, ale w wielkim odruchu serca pomogli nam w zaspokajaniu potrzeb rodzin. Dziękuję właścicielce osiedlowej cukierni „Irena“ p. Irenie Pasek i jej mamie P. Halinie za podarowanie rodzinom słodkich upominków, artykułów spożywczych i odzieży; właścicielce apteki „Melisa“ p. Renacie Wrocławskiej za środki farmaceutyczne oraz Grzegorzowi za przekazanie kwoty 500 zł na potrzeby naszych rodzin.

Za szczególną pomoc w transporcie paczek do magazynu dziękuję koleżankom,
z którymi pracuję, tacie Amelki - p. Arturowi Różańskiemu oraz mojemu mężowi.

Za rok, w ten magiczny świąteczny czas, ponownie zapraszam do włączenia się
w ideę mądrego pomagania-pomagania, które jest impulsem dla tych, którzy mierzą się
z trudnościami.

Majka Delura
szkolny koordynator projektu “Szlachetna Paczka”

Podziel się

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.