Dołącz do spotkań „Sama dla siebie” w Ośrodku Pogodna

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

11 marca 2024

Organizator:
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa
Seria bezpłatnych spotkań medytacyjnych „Sama dla siebie” dla kobiet w Ośrodku „Pogodna” w Warszawie-Wesołej.

Weseleński Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna“ zaprasza na inspirujące spotkania “Sama dla siebie”, dedykowane kobietom pragnącym odkryć w sobie siłę i spokój. Warsztaty, prowadzone przez Ogrody Medytacji Matylda Jagłowska, odbywają się w ramach Miejsca Aktywności Lokalnej. Cykliczne spotkania odbędą się w wybrane czwartki, rozpoczynając się o godzinie 19:15.

Za udział w sesjach nie jest pobierana żadna opłata i odbywają się one co dwa tygodnie. Prosimy o kontakt z organizatorką, panią Matyldą Jagłowską, pod adresem ogrodymedytacji@gmail.com w razie pytań organizacyjnych oraz o dokonywanie obowiązkowych zapisów online. W programie warsztatów znajdzie się szereg działań skupiających się na rozwoju osobistym i duchowym, między innymi przywrócenie miłości do siebie, odkrywanie swoich potencjałów i mocnych stron, a także uznawanie własnych słabości i pracę nad nimi.

Spotkania odbywają się w duchu kobiecego kręgu, z elementami medytacji prowadzonej, i mają na celu wsparcie uczestniczek w rozwoju zarówno osobistym, jak i społecznym. Sesje zapewniają przestrzeń dla kobiet do wyrażenia swojej kobiecości i nawiązania głębszej relacji ze sobą.

MAL - Miejsce Aktywności Lokalnej, to inicjatywa oferująca mieszkańcom bezpłatną przestrzeń dla zorganizowania warsztatów czy spotkań. Interesującymi lokalami mogą być domy kultury, biblioteki czy klubokawiarnie - przestrzenie otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej.

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.