Święto Rembertowa 2024 - Dwa dni pełne atrakcji dla mieszkańców!

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

1 maja 2024

Organizator:
Teren rekreacyjny przy ul. Strażackiej / Kordiana, Rembertów
uż 18 i 19 maja 2024 roku Rembertów zaprasza na swoje coroczne święto, które tradycyjnie przyciąga tłumy mieszkańców i gości. Na terenie rekreacyjnym przy ul. Strażackiej rozbrzmi muzyka, zapanuje sportowy duch i nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

Rembertów, sąsiednia dzielnica Wesołej, serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – Święto Rembertowa 2024, które odbędzie się 18 i 19 maja na terenie rekreacyjnym przy ulicy Strażackiej. To najważniejsze wydarzenie w kalendarzu dzielnicy, znane z bogatego programu i rodzinnej atmosfery.

Program Święta Rembertowa 2024:

18 maja (sobota):

  • #AKTYWNYREMBERTÓW (12:00-18:00) - Obejmuje turniej bokserski, prezentacje klubów sportowych i gry oraz zabawy dla wszystkich grup wiekowych.
  • #KULTURALNYREMBERTÓW (18:00-22:00) - Startuje ART Festiwal Rembertów z koncertami lokalnych zespołów: Blueberry Hill Band, Grzeczni Chłopcy oraz gwiazdy wieczoru Roberta Janowskiego.

19 maja (niedziela):

  • #REMBERTÓWSIĘBAWI (12:00-16:00) - Sceniczne występy lokalnych talentów.
  • Warsztaty, animacje i gry (12:00-18:00) - W tym premiera gry planszowej REMBRIDŻ.
  • Spektakl dla dzieci “Wisła Pryśła” (16:00) - Idealna rozrywka dla najmłodszych.
  • Koncert “Tripulacion Cubana” (18:00) - Gorące rytmy prosto z Kuby.
  • Gwiazda wieczoru KAYAH (20:00) - Niezapomniany koncert jednej z największych polskich artystek.
  • Dyskoteka (21:00-22:00) - Zakończenie dnia pełnego wrażeń.

Dodatkowo przez całe święto działająca będzie strefa FOOD TRUCK, oferująca szeroki wybór jedzenia i napojów. To doskonała okazja, by spróbować różnorodnych smaków i cieszyć się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi.

Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród partnerów wydarzenia są lokalne domy kultury, straże miejska i pożarna, a także inne służby i organizacje, które dbają o atrakcje dla mieszkańców Rembertowa.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do świętowania w sercu Rembertowa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wesołej i okolic do wspólnego uczestnictwa w tej wielobarwnej imprezie. Do zobaczenia na Święcie Rembertowa!

Lokalizacja: Teren rekreacyjny przy ul. Strażackiej (róg ul. Kordiana), 04-455 Rembertów, Polska.

Zaplanuj weekend pełen emocji i kulturalnych doznań w Rembertowie – miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością!

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.