40. urodziny Ośrodka Kultury Wesoła: Rodzinny piknik, taniec i animacje!

Bartłomiej Kuleszewicz

Bartłomiej Kuleszewicz

17 maja 2024

Organizator:
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa
Ośrodek Kultury Wesoła zaprasza mieszkańców na 40. urodziny, które odbędą się 25 maja 2024 roku. W planie czeka na Was rodzinny piknik, potańcówka międzypokoleniowa oraz strefa zabaw dla dzieci. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 16:00.

Ośrodek Kultury Wesoła serdecznie zaprasza mieszkańców na wspólne świętowanie 40. urodzin, które odbędzie się 25 maja 2024 roku w godzinach od 16:00 do 20:00. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka, przy ulicy Stefana Starzyńskiego 21 w Warszawie.

Maj to miesiąc pełen wspaniałych okazji do świętowania, takich jak Dzień Sąsiada, Dzień Bibliotekarza, Dzień Matki czy Dzień Działacza Kultury. Tym bardziej cieszymy się, że możemy razem celebrować ten niezwykły czas! Pragniemy podziękować mieszkańcom za 40 lat wspólnego tworzenia kultury, za każdy uśmiech i każdą chwilę. Jesteśmy wdzięczni, że Ośrodek Kultury w Wesołej stał się miejscem inspiracji, spotkań i wspólnych działań.

W programie uroczystości przewidziano Rodzinny Piknik, podczas którego czeka na Was:

  • Potańcówka międzypokoleniowa: DJ wraz z prowadzącym zachęcą wszystkich do tańca! Na scenie plenerowej wystąpią również “Blue Ladies” z sekcji Tańca dla Seniorów Ośrodka Kultury Wesoła, kierowanej przez Panią Ewę Czartoryską-Stanisławską z Happy Dance Studio.
  • Strefa dla dzieci z animacjami od Edu Flow Kids: Dzieci będą miały okazję do malowania twarzy, tworzenia sensorycznych gniotków, zabawy w strefie artystyczno-klockowej oraz puszczania baniek mydlanych z giga maskotką.
  • Grill z kiełbaskami oraz słodki poczęstunek: Zapewnimy pyszne jedzenie dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Wszystkich serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się w budynku Ośrodka Kultury.

Nasz serwis jest całkowicie darmowy i utrzymuje się dzięki prywatnym środkom. Tworzymy go z pasją i zaangażowaniem, podchodząc do sprawy profesjonalnie.

Twoje wsparcie jest dla nas niezwykle ważne! Dodaj naszą stronę do ulubionych i zaglądaj codziennie, aby być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami. Każda Twoja wizyta to znak, że to, co robimy, ma sens i motywuje nas do dalszej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obserwuj nas na Facebooku oraz na Google News.

Komentarze (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Zostanie użyty wyłącznie w celu weryfikacji.